Schedule: Business hours: Mon – Fri 9.00 – 21.00, Sat 10.00-15.00
Yarema Miklosh: 068-479-97-77 yarema_miklosh@yahoo.com
Tetyana Lisova: 098-443-58-13

Our News

news-img_suchasniy-tabak-vpliv-na-zdorovya

Сучасний табак: вплив на здоров’я ротової порожнини

6 вер

В ту ж чергу, Департамент з огляду якості харчової продукції заявив, що прийняття цього закону “у значній мірі послабить здатність Департаменту захищати дітей від тисяч сигар та електронних сигарет з фруктами та ароматизаторами, включаючи ароматизатори ванілі, цитрусового пуншу, цукерок, які беззаперечно привабливі дітям” (з листа федерального департаменту до Палати Представників Конгресу).

У відповідності з Законом про запобігання куріння в сім’ї та Актом контролю за табаком,

від 15 лютого 2007 року “Будь-який табачний виріб перед виходом на ринок має бути оглянутий Департаментом з огляду якості харчової продукції”. Це дає агентству час для оцінки ризиків здоров’ю нового продукту, звикання до нього та вірогідності його розповсюдження серед молодих людей.

“Поправка “докорінно змінить” Закон про боротьбу з табаком, звільнивши електронні сигарети, сигари та деякі інші вироби, що прийшли на ринок між 15 лютого 2007 та 8 серпня 2016,-відзначають у коаліції,-та ускладнить для Департаменту захист мільйонів молодих людей”.

Американська Асоціація Дантистів співпрацює з лідерами системи охорони здоров’я, політиками та іншими громадськими діячами задля того, щоб разом зменшити ризик раку ротової порожнини, раку глотки та багатьох інших захворювань порожнини рота, пов’язаних з вживанням табаку. Асоціація виявляє занепокоєність щодо впливу табачних виробів останнього покоління, таких як: розчинний табак, снус, табачні гелі і т.д., на здоров’я ротової порожнини і загального стану здоров’я людини.

Слідкуйте за плином дискусії на сайті ADA.org/Tobacco.

6 Вересня, 15:10 0 коментар(ів) Дивитись всі новини

Залишити коментар

EchoUA