Schedule: Business hours: Mon – Fri 9.00 – 21.00, Sat 10.00-15.00
Yarema Miklosh: 068-479-97-77 yarema_miklosh@yahoo.com
Tetyana Lisova: 098-443-58-13

Ендодонтичне лікування

yaremiya_full_r2

Лікування кореневих каналів здійснюватимуть під місцевою анестезією. Зазвичай, жодних обмежень, щодо водіння автомобілем або можливості повернення на роботу після процедури немає. Якщо виникнуть проблеми – ви у будь-який час можете звернутися за консультацією до лікаря.
Ви також можете приймати препарати, які досі вживали за рекомендацією лікаря: медикаменти для нормалізації кров’яного тиску, ліки для діабетиків, тих, хто страждає захворюваннями щитовидної залози та інші.

Якщо терапевт чи стоматолог рекомендували вам премедикацію антибіотиками у зв’язку з ревматичними хворобами серця, наянівстю стегнових, колінних, серцевих чи інших протезів, переконайтеся, що ви вжили необхідний антибіотик у день призначення.
Якщо ви можете прийняти ібупрофен або напроксен натрій , це допоможе зменшити запалення перед лікуванням. Ми рекомендуємо вжити один з цих препаратів за 2-4 години до ендодонтичного лікування.

Якщо у Вас виникли запитання, будь-ласка, зателефонуйте в наш офіс.

Настанови після здійснення терапії кореневого каналу.

Протягом кількох перших днів після лікування, можливе відчуття дискомфорту. Воно наростатиме впродовж перших 48 годин, потім почне зменшуватися. Ступінь і вид дискомфорту може бути різним, однак, зазвичай, він виявляється у больових відчуттях під час жування їжі чи кусанні.

Їжа

Ми рекомендуємо вам уникати вживання їжі ураженою стороною, поки не відновиться відчуття комфорту.

Знеболювальне

Для найкрашого результату слід вживати таблети кетанов, дексалгін, солпадеїн.

Недоліки: ви не зможете керувати автомобілем чи працювати з технікою, адже ваші рефлекси будуть порушені.

Кетанов – дорослим призначають по 1 таблетці кожні 4-6 годин при необхідності. Не рекомендується застосовувати препарат в дозах, що перевищують 4 таблетки на добу.
Таблетки бажано приймати під час або після їди. Препарат рекомендується лише для короткочасного застосування до 7 діб.

Солпадеїн – дорослі і діти старше 12 років: по 2 таблетки, розчинені у склянці води, у разі необхідності дозу можна повторювати, але не частіше ніж через 4 години. Застосовувати не більше 8 таблеток протягом 24 годин. Курс лікування – до 7 днів.

Дексалгін – залежно від інтенсивності болю рекомендована доза становить ½ таблетки кожні 4-6 годин або 1таблетка кожні 8 годин. Не рекомендується перевищувати загальну добову дозу, яка становить 3 таблетки. Препарат Дексалгін® не призначений для довгочасної терапії, лікування повинно обмежуватися часом наявності симптомів.

НАСТУПНИЙ КРОК

Невеликий отвір в зубі лікар закриє тимчасовою пломбою. Потім лікар замінить тимчасову пломбу постійною або коронкою. Для того, щоб лікування було ефективним, ви повинні записатися на прийом до стоматолога якнайшвидше. Невиконання цієї умови може поставити під загрозу успіх лікування кореневого каналу.

Будь ласка, зателефонуйте до нас, ЯКЩО:
• Ви відчуваєте симптоми більшої інтенсивності або більш тривалий термін, ніж описані вище;
• У вас з’явився післяопераційний набряк;
• Тимчасова пломба зміщується, хитається, або заваджає вам під час кусання (встановленна надто високо);
• Якщо виникли будь-які інші запитання.

Залишити коментар

EchoUA