Schedule: Business hours: Mon – Fri 9.00 – 21.00, Sat 10.00-15.00
Yarema Miklosh: 068-479-97-77 yarema_miklosh@yahoo.com
Tetyana Lisova: 098-443-58-13

Our News

imag

Доповнена реальність — новітній підхід до гарної посмішки.

27 лис

Проект зі Швейцарії знайшов рішення до цієї проблеми — застосування так званої “доповненої реальністі”, що дає пацієнту віртуально поглянути на посмішку, яку він матиме після операції.

Компанія Kapanu бере свої корені від Швейцарського технічного університету ETH Zurich. Генеральний директор Роланд Морцінгер та його команда створили механізм доповненої реальності для медичних цілей, а стоматологія була обрана в якості хорошого варіанту для першої спроби.

Сама процедура полягає в зіставленні 3D-скану ротової порожнини людини (маніпуляція, яку багато дантистів вже застосовують на практиці) до 3D-зображень вже відомих наборів здорових зубів, які використовуються для обраного роду операцій. Як тільки програма фокусується на роті й зубах пацієнта, вона модулює на ці місця здорові зуби. Також існують варіанти, за яких користувач має змогу налаштувати форми зубів, інтервали між ними і так далі. Усі зміни можна спостерігати наживо.

Як тільки пацієнт “налаштував” свої зуби і його влаштував попередній перегляд в “доповненому дзеркалі”, ця модель відправляється тому, хто згодом виготовить готові екземпляри зубів.

Ця система була вперше продемонстрована на Міжнародній стоматологічній виставці в Кельні минулої зими, де зібрала широку зацікавленість публіки. Очевидно, це сильно вразило провідну всесвітньо відому стоматологічну компанію Ivoclar Vivadent, яка в червні цього року придбала Kapanu.

Цю історію успіху можна вважати однією з перших серйозних спроб практичного застосування можливостей доповненої реальності. Завдяки низці стартапів, місце серед яких знайшов й собі швейцарський, ця технологія вдало подолала кордони іграшок і знайшла своє місце у нашому повсякденному житті.

27 Листопада, 17:02 0 коментар(ів) Дивитись всі новини

Залишити коментар

EchoUA